Dobry prawnik Olsztyn

dobry prawnik olsztyn, kancelaria olsztynKancelaria Radcy Prawnego Kamila Filipskiego świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

 

Kancelaria prawna Olsztyn z wieloletnim doświadczeniem

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Filipskiego świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

Moją specjalnością są sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz prawa pracy i prawa gospodarczego w tym obsługa prawna spółek oraz dochodzenie wierzytelności. Doświadczenie w tych dziedzinach zdobywałem podczas wieloletniej pracy zawodowej w renomowanych Kancelariach Prawnych, najpierw w Warszawie, a potem w Olsztynie, gdzie miałem możliwość zdobyć doświadczenie w pracy zarówno z klientami w kraju jak i zamieszkującymi na stałe za granicą. Kilka lat temu powstała moja kancelaria prawna. Olsztyn to miasto, w którym cieszy się ona budowaną przez lata renomą.

Dziesiątki przeprowadzonych spraw pracowniczych pozwoliły mi zdobyć szerokie doświadczenie w zakresie sądowej ochrony praw zarówno pracowników jak i pracodawców.

Na co dzień zajmuję się również korporacyjną obsługą przedsiębiorców. Jako specjalista w zakresie prawa pracy wspomagam ich w prawidłowym przygotowaniu regulaminów, układów zbiorowych prawa pracy oraz w stosowaniu prawa pracy w codziennej praktyce funkcjonowania przedsiębiorstw. Dodatkowo ukończyłem Podyplomowe Studium Prawa Spółek na Uniwersytecie Warszawskim, co pozwala mi również na kompleksową korporacyjną obsługę przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Szczególnym zainteresowaniem darzę sprawy dotyczące mobbingu, dyskryminacji oraz molestowania w stosunku pracy.

Zaowocowało to stworzeniem bloga na który Państwa serdecznie zapraszam:

http://mobbing-dyskryminacja-molestowanie.pl/ 

W niektórych sytuacjach niezbędny okazuje się radca prawny lub prawnik. Olsztyn to miasto w którym mieści się siedziba mojej kancelarii. Oprócz prawa pracy zajmuję się również kompleksową pomocą w zakresie praw rodzinnych oraz spadkowych. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, również w sytuacji, gdy jedna ze stron zamieszkuje za granicą. 

Kancelaria Olsztyn – dlaczego warto mi zaufać?

Wierzę, że kluczem do sukcesu dobrego prawnika w Olsztynie jest bliska współpraca z klientem, dlatego też dbam aby podczas naszych spotkań uzyskali Państwo odpowiedź na każde pytanie związane ze sprawą. Zlecając prowadzenie sprawy mają Państwo gwarancję stałego kontaktu i pełnej informacji o aktualnym stanie sprawy. 

Dbałość o zasady etyki zawodowej to to, czym wyróżnia się dobry prawnik. Olsztyn to teren, na którym świadczę swoje usługi. Jako radca prawny przykładam uwagę zwłaszcza do obowiązku działania na korzyść klienta oraz bezwzględnego dochowania tajemnicy zawodowej co do powierzanych mi przez Państwa informacji. 

Kancelaria Olsztyn dopasowana do oczekiwań i finansów

W kwestii takiej jak dobry prawnik, Olsztyn to miasto, w którym niektórzy adwokaci oczekują wysokiego wynagrodzenia za swoje wsparcie. Osobiście staram się aby za profesjonalizmem i jakością usług podążała również przystępna cena, dlatego stosuję elastyczny sposób rozliczeń, dopasowany do potrzeb i możliwości każdego klienta. W szczególnych sytuacjach istnieje możliwość rozłożenia zapłaty na kilka rat lub przesunięcia w czasie.

Cena porady prawnej zależy od skomplikowania tematu, wyceny dokonuje się po wstępnej rozmowie z klientem. Jeżeli w Państwa sytuacji potrzebny jest prawnik. Olsztyn to miejsce, w którym świadczę swoje usługi. Jako radca prawny postaram się pomóc, niezależnie od sprawy.

dobry prawnik olsztyn, kancelaria olsztyn
kancelaria olsztyn, kancelaria prawna olsztyn
kancelaria prawna olsztyn, dobry prawnik olsztyn