Dobry prawnik Olsztyn

dobry prawnik olsztyn, kancelaria olsztynKancelaria Radcy Prawnego Kamila Filipskiego świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

 

Kancelaria prawna Olsztyn z wieloletnim doświadczeniem

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Filipskiego świadczy wszechstronną pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych i biznesowych.

Moją specjalnością są sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz prawa pracy i prawa gospodarczego w tym obsługa prawna spółek oraz dochodzenie wierzytelności. Doświadczenie w tych dziedzinach zdobywałem podczas wieloletniej pracy zawodowej w renomowanych Kancelariach Prawnych, najpierw w Warszawie, a potem w Olsztynie, gdzie miałem możliwość zdobyć doświadczenie w pracy zarówno z klientami w kraju jak i zamieszkującymi na stałe za granicą. Kilka lat temu powstała moja kancelaria prawna. Olsztyn to miasto, w którym cieszy się ona budowaną przez lata renomą.

Dziesiątki przeprowadzonych spraw pracowniczych pozwoliły mi zdobyć szerokie doświadczenie w zakresie sądowej ochrony praw zarówno pracowników jak i pracodawców.

Na co dzień zajmuję się również korporacyjną obsługą przedsiębiorców. Jako specjalista w zakresie prawa pracy wspomagam ich w prawidłowym przygotowaniu regulaminów, układów zbiorowych prawa pracy oraz w stosowaniu prawa pracy w codziennej praktyce funkcjonowania przedsiębiorstw. Dodatkowo ukończyłem Podyplomowe Studium Prawa Spółek na Uniwersytecie Warszawskim, co pozwala mi również na kompleksową korporacyjną obsługę przedsiębiorców w zakresie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej.

Szczególnym zainteresowaniem darzę sprawy dotyczące mobbingu, dyskryminacji oraz molestowania w stosunku pracy.

Zaowocowało to stworzeniem bloga na który Państwa serdecznie zapraszam:

http://mobbing-dyskryminacja-molestowanie.pl/ 

W niektórych sytuacjach niezbędny okazuje się radca prawny lub prawnik. Olsztyn to miasto w którym mieści się siedziba mojej kancelarii. Oprócz prawa pracy zajmuję się również kompleksową pomocą w zakresie praw rodzinnych oraz spadkowych. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, również w sytuacji, gdy jedna ze stron zamieszkuje za granicą. 

Kancelaria Olsztyn – dlaczego warto mi zaufać?

Wierzę, że kluczem do sukcesu dobrego prawnika w Olsztynie jest bliska współpraca z klientem, dlatego też dbam aby podczas naszych spotkań uzyskali Państwo odpowiedź na każde pytanie związane ze sprawą. Zlecając prowadzenie sprawy mają Państwo gwarancję stałego kontaktu i pełnej informacji o aktualnym stanie sprawy. 

Dbałość o zasady etyki zawodowej to to, czym wyróżnia się dobry prawnik. Olsztyn to teren, na którym świadczę swoje usługi. Jako radca prawny przykładam uwagę zwłaszcza do obowiązku działania na korzyść klienta oraz bezwzględnego dochowania tajemnicy zawodowej co do powierzanych mi przez Państwa informacji. 

Kancelaria Olsztyn dopasowana do oczekiwań i finansów

W kwestii takiej jak dobry prawnik, Olsztyn to miasto, w którym niektórzy adwokaci oczekują wysokiego wynagrodzenia za swoje wsparcie. Osobiście staram się aby za profesjonalizmem i jakością usług podążała również przystępna cena, dlatego stosuję elastyczny sposób rozliczeń, dopasowany do potrzeb i możliwości każdego klienta. W szczególnych sytuacjach istnieje możliwość rozłożenia zapłaty na kilka rat lub przesunięcia w czasie.

Cena porady prawnej zależy od skomplikowania tematu, wyceny dokonuje się po wstępnej rozmowie z klientem. Jeżeli w Państwa sytuacji potrzebny jest prawnik. Olsztyn to miejsce, w którym świadczę swoje usługi. Jako radca prawny postaram się pomóc, niezależnie od sprawy.

 

Zespół kancelarii

Joanna Skorupa - Radca prawny Olsztyn

Radca prawny Joanna Skorupa

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończyła studia licencjackie na kierunku finanse i rachunkowość na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w prawie odszkodowawczym, w szczególności w zakresie dochodzenia zadośćuczynienia i odszkodowania w zakresie szkód osobowych oraz odszkodowań z zakresu szkód w pojazdach w ramach postępowania likwidacyjnego prowadzonego przez zakłady ubezpieczeń jak również w postępowaniu sądowym. Ponadto posiada praktykę w zakresie prawa pracy, prawa rodzinnego oraz prawa spadkowego. Aktywnie działa na rzecz szerzenia edukacji prawnej wśród młodzieży i dorosłych poprzez prowadzenie lekcji w szkołach oraz redagowanie informatorów prawniczych.

Sebastian Bartel – prawnik, specjalista od zamówień publicznych Olsztyn

Sebastian Bartel – prawnik, specjalista od zamówień publicznych

Prawnik, specjalista w dziedzinie prawa zamówień publicznych z wieloletnim doświadczeniem w praktyce przygotowywania i kompleksowej obsługi postępowań z zakresu zamówień publicznych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz studiów podyplomowych w zakresie prawa zamówień publicznych. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach. Kompleksowo doradza na każdym etapie postępowania o zamówienie publiczne oraz realizacji umowy, zarówno po stronie zamawiającego, jak i wykonawcy.

Monika Danilewicz - Referent Prawny

Kamil Łasiński- Referent Prawny

Student IV roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w
Olsztynie. Dotychczasowe doświadczenie zdobywał w Sądzie Okręgowym w Płocku w Wydziale
Karnym Odwoławczym. W kręgu jego zainteresowań znajduje się szeroko pojęte prawo karne oraz

prawo Cywilne a w szczególności prawo zobowiązań.

 

dobry prawnik olsztyn, kancelaria olsztynkancelaria olsztyn, kancelaria prawna olsztyn
kancelaria prawna olsztyn, dobry prawnik olsztyn