Rejestracja spółek oraz zgłaszanie zmian w krajowym rejestrze sadowym

Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Filipskiego prowadzi doradztwo w zakresie rejestracji spółek osobowych i kapitałowych, a także zajmuje się kompleksową obsługą korporacyjną. Skorzystanie z opinii oraz profesjonalnej porady radcy prawnego pomoże uniknąć odrzucenia wniosku, opóźnień czy strat finansowych. 

Pomoc przy zakładaniu spółek

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo zarejestrować spółkę jawną, czy akcyjną, Kancelaria Radcy Prawnego Kamila Filipskiego dopilnuje wszystkich formalności. Zakładanie spółek nie musi się już wiązać z długotrwałym oczekiwaniem i niepewnością. Pomożemy ustalić warunki współpracy między wspólnikami, które będą korzystne dla każdej ze stron. Wyjaśnimy wszystkie niuanse prawne i doradzimy najlepszy sposób postępowania.

Zmiana danych w KRS

W przypadku zmiany danych adresowych spółki przygotujemy odpowiedni wniosek do KRS. W Państwa imieniu przygotujemy poprawny dokument, dzięki któremu możliwa będzie zmiana adresu w KRS, a następnie złożymy go w rejestrze przedsiębiorców. Zadbamy kompleksowo o wszystkie kwestie formalne związane z Państwa spółką. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.